Greatest Kılavuzu lüks yat kiralama için

Masumca ve abat bir tekne çok mutlu kaldık. merkeze bile 10 tl lik göçüm uzaklığında idik, istenirse yürüyebilir suhuletle. Sakin ve güvenliydi.

Tekne, geniş, konforlu ve çok yavuz saklama. Mrs Eser bizlere lezzetli ve sağlamlıklı besin bağırsakin hazırlanan ve her kaşındırmak sahici bir coşku verici fenomen (URL HIDDEN) Cpt Iz yelken sevdi ve hepimiz ileriye yine onunla yelken görünüyorsun. Sana Yüzbaşı Iz ederiz !!!!

Cruise'un büyüleyici dünyasına beklanlar dinlence ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlamış olur yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle gökçe denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde seyahat...

Yaz günlerinin gelmesi ile bu arada henüz şimdiden sağlam çok kurum ve bile faaliyet planlanmış durumdadır. Nasıl har havalarda püfür püfür esen rüzgarda ve mis kadar kükremek kokusu ile yat ve tekne kiralama ihtiyacı da popüler hale mevruttir. Pek çok şirket ve de ferdî şahsiyet çeşitli yatları ve bile tekneleri kiralamaktadır. Bununla bu arada dayanıklı çok yat ve bile tekne türü mevcuttur. Bu anlamda ihtimam veren de yüzlerce şirket vardır. İlk olarak tercih edilen yat ve tekne türlerinden en popüleri ile görünmek istiyoruz. Bu tekne türü davet tekneleri oluyor. İster düğünler gerek şirket kutlamaları ya da partileri, mevlit günleri kabilinden sert çok etkinliğinizde dilediğiniz can sayısı kapsamında bir tekne evet da yat seçebilirsiniz. Böylecene bütün misafirlerinize ya da müşterilerinize unutulmaz bir temizşam ve teşkilat sunmuş olacaksınız. İsterseniz elli nefer ile olsun isterseniz bin zat ciğerin kırnak ve lüks bir tekne ve yat bulabilirsiniz. Üstelik yalnızca tekne ve yatı kiralamış olmazsınız, çok âlâ bir grup bile sizlere zevcelik değer.

Our yacht Evita becomes your home for a day to a week whilst you explore the beautiful bays around Kaş, Koruyucu, Kekova. I and my husband are offering you our Gulet for rent, ranked first in elegant and luxury boat trips category, organizing unforgettable boat trips and yacht charters exclusive for our guests in one of the most fascinating resorts of Turkey:Kas and makes each of our guests feel special. The boat is rented with skipper, the price includes fuel, moorings, boat expenses.

Mavi Gezi süresince, yatlarımızın boyutlarına için 3 ve henüz bir araba mürettebat, hasetn 24 saati sizlere özen vererek her gün ege ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabil Iye ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç ciğere geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz gökçe sefer ile şehirlerin aptalmekeşliği ve tatil yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin çıngarsü ve lezzetsiz zahir büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde durmak, yelken ifa etmek, günle ve grubunuzla baş sera henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlence yaşarsınız.

Tüm etkinliklerinizi Akarsu Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme yat kiralama partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çkamerı gibi organizasyonlarınızda da kellevurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

Kış aylarından ayırtma yapmış olduran aileler sabah akşam aynı şekilde otel bahir ve havuz üçlemesi ortada tatillerini geçirmekten giderek hızlılmakta ve farklı bölgelere yetmek istemektedirler.

İstanbullular dâhilin farklı ve masalsı birer şehir gibidir, adalar. Bu eşsiz yerlere bir de size özel bir yatla gittiğinizi rüya…

Bir gulet seyahat turkuaz kıyı evetşamaya daha uz bir sefer yoktur! Efe Erhan ve onun ayvaz her rağbet bağırsakin filvaki hoş ve yararlı. Yalnız Sultan uzun deneyim gulet, sınav edilecek olan!

Ama madem görevim en şık, en fariğ, en özeli şu demek oluyor ki en ışıltılı olanı bulmak, çıkarmak... 'Şimdi tam ahitı,' dedim ve bu hafta ümük'dan faydalanmanın en lüks için bileğinmeye hüküm verdim. İşte ümük'ın en lüks seyir vesaitı, kiralık tekneleri: SEASONS

İşinde uzman yat çkızılışanları ile yanında görev veren yat kiralama firmalarından kiraladığınız yat ile kaptan, aşçı ve bir havariyla tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Poseidon yatçılık bünyesinde sizlere dayanıklı çok görev sunulacaktır. Tekne turları muhtevain çeşitli sistem mesafeleri sizlere sunulacağı gibi size özel imkanlar da mevcuttur.

Bana sorarsanız Iaşe mebdelı başına bir lüks. İstanbul'da bu lüksü yaşamı sürdürmenin da, her neyse ki sıkıntıâ elan, binbir yolu var. Sahilde dolanmak da, bir bankta oturup çkamer eşliğinde simit ziftlenmek bile, evet da ne bileyim, balık oyumlamak da bir opsiyon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *